KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769194
nr 1276 9194
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Ej signerad. Olja på duk, 26x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:16:49
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr